Akcesoria do mebli

Chcąc stworzyć „smart” meble na miarę naszych czasów, które będą funkcjonalne i ergonomiczne, zaoszczędzą nasz cenny czas i zapewnią maksymalny komfort, musimy skorzystać z inteligentnych systemów, które podnoszą komfort ruchu, z systemów organizacji wewnętrznej, które gwarantują zachowanie idealnego porządku.

Dysponujemy półkami, drążkami, wieszakami na torebki czy spodnie, szufladami, organizerami do szuflad, wysuwanymi koszami, stojakami na buty, prawidłami, wieszakami na krawaty i paski, półkami na buty, koszami na bieliznę, pantografami, uchwytami na odkurzacz i żelazko.

Nowoczesnymi modułami LED rozświetlimy zawartość komód, szaf i szuflad.

Poznaj dodatki i akcesoria marki Blum, które ułatwią Ci życie

Systemy zawiasów

BLUMOTION – zintegrowany w puszce zawiasu system hamowania, który działa bardzo precyzyjnie. Dzięki niemu drzwi mebli zamykają się delikatnie i bardzo cicho.
CLIP top – to wysokim komfort regulacji i montażu, niezawodne działanie i atrakcyjny wygląd. Dla wszystkich klientów, którzy korzystają z drzwi „z rozmachem”, zawiasy CLIP top uzupełniamy o system hamowania BLUMOTION, który zapewni cichy domyk. Jeśli interesują Cię meble bez uchwytów zastosujemy funkcjonalne wspomaganie otwierania TIP-ON do drzwi szafek.

Montaż mebli Meble Sadowski
System zawiasów marki Blum dostępny w Gliwicach.

System podnośników do frontów górnych

Nadaje szafkom wysoki komfort ruchu, duże i ciężkie fronty poruszają się lekko. Zapewniają swobodny dostęp do wnętrza szafki.
Połączenie lekkiego otwierania i zintegrowanego BLUMOTION to komfortowe zamykanie i otwieranie frontów górnych. Dzięki temu systemowi front zatrzymuje się na dowolnej wysokości pozostając zawsze w zasięgu ręki. Zastosowanie technologii ruchu SERVO-DRIVE lub TIP-ON to bezproblemowe otwieranie mebli bez uchwytów.

System podnośników do frontów górnych Blum dostępny w Gliwicach.

System prowadnic

MOVENTO – oferuje zsynchronizowany, płynny ruch, regulację frontu w 4 wymiarach i obciążenie dynamiczne wynoszące 40 i 60 kg. Szuflady wysuwają się cicho i równomiernie dzięki zastosowaniu, odporne na zużycie, wałków z tworzywa w wózku jezdnym prowadnicy.
STANDARD – sprawdzony i niezawodny system prowadnic rolkowych. System prowadnic STANDARD gwarantuje nam niezmienne funkcjonowanie naszych mebli przez cały okres użytkowania.

System prowadnic do szuflad marki Blum dostępny w Gliwicach.

Technologia ruchu

BLUMOTION – system hamowania pozwala zamykać meble delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania szuflad, frontów uchylnych lub drzwi szafek.
SERVO-DRIVE – to elektryczne wspomaganie otwierania, lekko naciskając powierzchnię frontów uchylnych, szuflad uzyskamy samoczynne otwarcie.
TIP-ON – mechaniczne wspomaganie otwierania.
TIP-ON BLUMOTION – to połączenie dwóch funkcji mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON z systemem hamowania BLUMOTION.

System elektrycznego wspomagania otwierania marki Blum dostępny w Gliwicach.

Systemy szuflad

LEGRABOX – eleganckie szuflady z nowym system prowadnic, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi i komfortem ruchu przy dużym obciążeniu, 40 i 70 kg. Przy wysokich frontach gwarantuje stabilność podczas otwierania i zamykania.
TANDEMBOX – system szuflad z metalu, podstawą jest sprawdzona prowadnica, która zapewnia wraz z adaptacyjnym systemem hamowania BLUMOTION delikatne i ciche działanie, płynny ruch oraz wysoki komfort ruchu przy obciążeniu dynamicznym 30 kg lub 65 kg.
METABOX – system szuflad można zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju i łazience oraz w biurze. Charakteryzuje się wysoką stabilnością – aż do maksymalnego obciążenia dynamicznego, które wynosi 30 kg.

System szuflad marki Blum dostępny w Gliwicach.

System organizacji wewnętrznej

AMBIA-LINE – system ram dowolnie montowanych w bardzo elegancki sposób porządkuje wnętrze szuflad LEGRABOX. Wyposażony w magnes lub elementy antypoślizgowe.
ORGA-LINE – system do szuflad z wysokim frontem, dowolnie ustawiane listwy podłużne i poprzeczne. Wszystkie produkty na wyciągnięcie ręki.
System koszy do segregacji odpadów

Dzięki tym systemom wszystko w Twoich szufladach będzie zawsze uporządkowane.

System organizacji wewnętrznej marki Blum dostępny w Gliwicach.

Specjalne szafki

SPACE TOWER – to szafa cargo na zapasy z szufladami wewnętrznymi, wytrzymująca obciążenie do 350 kg.
SPACE CORNER – szafka narożna, szuflady z pełnym wysuwem pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń i wyjmować produkty bez konieczności schylania.
MINI CARGO – to doskonałe miejsce na wąskie przybory kuchenne, takie jak: przyprawy, deski do krojenia.
Szafka zlewozmywakowa – dodatkowa przestrzeń do przechowywania w strefie zmywania.

Meble na wymiar Gliwice
Specjalne szafki do przechowywania marki Blum dostępne w Gliwicach.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.