Porady oraz najcześciej zadawane pytania

 • Ile trwa montaż mebli kuchennych?

  Montaż kuchni zajmuje najczęściej od 6 do 10 godzin i jest realizowany w trakcie jednej wizyty. Przy nietypowych, bardziej skomplikowanych projektach lub zabudowie dużych powierzchni montaż może potrwać dłużej o czym informujemy naszych klientów.

 • Ile trwa gwarancja na meble?

  Bierzemy pełną odpowiedzialności za nasze meble i obejmujemy je 24 miesięcznym bezpłatnym serwisem gwarancyjnym. Niektóre podzespoły mebli objęte są dożywotnią gwarancją.

 • Czy muszę przygotować mieszkanie przed wizytą ekipy montażowej?

  W przypadku nowego domu lub mieszkania, gdzie nie były jeszcze montowane żadne meble nie ma potrzeby specjalnego przygotowania pomieszczenia. Warto zadbać jedynie o prawidłowe rozmieszczenie instalacji i uprzątnięcie pomieszczenia. Jeżeli nowa kuchnia ma być montowana w miejsce starych mebli kuchennych należy usunąć stare meble i zadbać o stan podłogi, sufitu i ścian. Prosimy o przygotowanie instalacji zgodnie z wymaganiami nowego projektu kuchni.

 • Na jakim etapie budowy lub remontu najlepiej zamówić meble kuchenne?

  Kuchnię można zamówić na dowolnym etapie budowy czy remontu, jednak pierwsze pomiary najlepiej jest wykonać już w stanie surowym zamkniętym budynku, przed wykonaniem instalacji wewnętrznych w pomieszczeniu. Daje nam to możliwość wykonania przyłącza zgodnie z projektem i wskazówkami projektanta, co gwarantuje ich odpowiednie umiejscowienie względem mebli.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.