Garderoba na wymiar

Garderoba na wymiar to praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie. Bez względu na dostępną przestrzeń możemy zaprojektować ją tak, aby zachwycała funkcjonalnością i zachowaniem porządku. Nawet niewielkie pomieszczenie przy odpowiedniej aranżacji pomieści garderobę, a Ty zyskasz ład i zaoszczędzisz swój czas. Wszystkie Twoje ubrania, buty, paski, torby i akcesoria znajdą się w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Znacznie spadnie ryzyko poszukiwania zaginionych rzeczy.

Należy wybrać właściwe dla niej miejsce. Usytuowanie garderoby w pobliżu sypialni to najlepsze rozwiązanie pod względem lokalizacji. Może również powstać w osobnym pomieszczeniu pomiędzy sypialnią i łazienką lub stanowić wydzieloną część powierzchni sypialni, pokoju lub przedpokoju. Nie obawiajmy się, że zmniejszy ona powierzchnię pomieszczenia, wystarczy dobry projekt. Jeśli garderoba stanowi wydzieloną część pomieszczenia można zastosować przesuwne drzwi wykonane w dowolnym dekorze lub szklane. Możemy stworzyć specjalnie zaprojektowaną szafę na wymiar, w której wszystko ma swoje miejsce. Doskonale nada się również szafa wnękowa, która spełni funkcję doskonałej garderoby przy dobrej aranżacji jej wnętrza. Skosy na poddaszu to również łatwe do zagospodarowania miejsce na garderobę. Niewykorzystana przestrzeń nadaje się do tego idealnie.

Tworzenie mebli na wymiar daje nieograniczone możliwości wykonania projektu idealnie dopasowanego do Twojej powierzchni.

Rozmiar pomieszczenia jakim dysponujemy oraz jego kształt ma wpływ na nasz projekt. Najczęściej stosowanymi i sprawdzonymi rozwiązaniami, ułatwiającymi korzystanie, jest tworzenie garderoby na powierzchni o kształcie kwadratu, prostokąta litery U lub L.

Istotną rzeczą przy planowaniu garderoby jest łatwość dostępu do ubrań, dobra wentylacja i ograniczony dostęp do światła słonecznego.

Jak zaprojektować wymarzoną garderobę?

Najlepiej rozpocząć pracę nad nową garderobą od określenia jakie rzeczy chcemy w niej przechowywać i w jaki sposób. Nasi projektanci pomogą Ci dzięki tym informacjom zaprojektować idealną garderobę, dostosowaną do Twoich rzeczy. Pomogą oni określić, które rzeczy muszą wisieć na wieszakach, aby się nie wygniotły, a które mogą swobodnie leżeć na półkach. Drogocenne akcesoria wymagają szuflad z organizerem z aksamitu. Jeśli to nie Twój styl możemy zastosować szuflady, drążki, kosze.

Najistotniejszą kwestią jest właściwy dobór odpowiednich akcesoriów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.