Meble łazienkowe na wymiar

Wygląd łazienki odgrywa w dzisiejszych czasach dużą rolę bez względu na to, czy jest ona pomieszczeniem przeznaczonym dla całej rodziny, dzieci, czy jest indywidualnym pokojem kąpielowym mieszczącym się przy sypialni. Obecnie jest to pomieszczenie bardzo dekoracyjne. Funkcjonalność i ergonomia oraz magazynowanie rzeczy, które już nie mogą być na wierzchu, czy zręczna zabudowa pralki lub suszarki są najważniejsze. Projektanci muszą stanąć na wysokości zadania.

Łazienka to pomieszczenie, w którym spędzamy czas na chwilach relaksu. Ważnymi elementami są komfort, wygoda oraz zachowanie czystości. Aby zachować w łazience porządek już w początkowym etapie projektu należy przemyśleć, gdzie znajdą swoje miejsce podstawowe przedmioty, kosmetyki, drobiazgi, ręczniki, jeśli nie posiadamy pralni, musimy się zastanowić, gdzie zabudować pralkę lub suszarkę. Jeżeli jest tylko na to miejsce warto rozważyć pomysł szafy na wymiar, która nie tylko ukryje pralkę, ale także pomieści wiele innych niezbędnych w łazience przedmiotów zachowując możliwość dowolnej ich segregacji.

Gdy nie mamy możliwości zrobienia szafy wnękowej, a nasza łazienka jest niewielkim pomieszczeniem, gdzie musimy wygospodarować miejsce na wannę lub kabinę prysznicową, możemy zaprojektować szafkę pod umywalkę. Szafka pod umywalkę na wymiar pomieści kosmetyki i przybory toaletowe oraz ręczniki. Rodzaj umywalki ma wpływ na formę zabudowy. Umywalki nastawne, tak zwane nablatowe, pozwolą nam na nieograniczony wybór możliwości zabudowy szafką lub drzwiami przesuwanymi.

Akcesoria mebli i oświetlenie

Korzystamy z rozwiązań, które zwiększają funkcjonalność naszych mebli. Zastosowanie odpowiednich mechanizmów pozwala na bezpieczne i ciche domykanie części ruchomych. Organizery do szuflad i podświetlanie zawartości szuflad pozwolą zaoszczędzić Twój czas i zadbają o komfort użytkowania. Zobacz w jakie akcesoria możemy wyposażyć Twoją łazienkę.

Materiały stosowane do produkcji mebli łazienkowych

Meble łazienkowe wykonujemy ze specjalnie zabezpieczonych przed wilgocią materiałów i odpornych na działanie środków chemicznych. Produkujemy meble ze starannie dobranych i sprawdzonych materiałów renomowanych firm. Dzięki wysokiej jakości materiałom jesteśmy w stanie zapewnić, że produkowane przez nas meble są trwałe, solidne i posłużą na lata. Dlatego też obejmujemy je 2 – letnim serwisem gwarancyjnym.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.