Producent mebli

Funkcjonujemy na rynku od 1994 roku, rozpoczęliśmy działalność jako autoryzowany przedstawiciel firmy Komandor w Gliwicach, budując rynek szaf wnękowych od podstaw w naszym regionie. Po kilku latach postanowiliśmy poszerzyć zakres działalności naszej firmy i rozpocząć pracę, jako firma rodzinna, pod własną marką Meble Sadowski.

Obecnie projektujemy wnętrza i tworzymy meble harmonijnie wpisujące się w przestrzeń, które oddają niepowtarzalność charakteru, osobowości, styl życia i upodobania każdego z klientów. Indywidualności nie może zagwarantować żaden salon meblowy oferujący gotowe rozwiązania. W naszych realizacjach wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, znanych marek i sprawdzonych przez nas producentów producentów. Produkujemy meble na wymiar charakteryzujące się funkcjonalnością, ergonomiczne, z zastosowaniem inteligentnych systemów wspomagania ruchu, które pozwolą zaoszczędzić Państwa czas i zapewnią maksymalny komfort użytkowania. Nowoczesny park maszynowy austriackiej firmy FELDER, narzędzia, sprawdzone technologie stosowane w produkcji, innowacyjne rozwiązania oraz trwałość pozwoliły nam zdobyć uznanie klientów, architektów i dekoratorów wnętrz.

Produkujemy na zamówienie:

Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i firmy oraz instytucje, między innymi Politechnika Śląska w Gliwicach, Urząd Miasta w Zabrzu, Huta Łabędy, szkoły, przedszkola oraz firmy na terenie kilku miast województwa śląskiego.

Naszą działalność prowadzimy głównie na terenie Śląska wokół takich miast jak Gliwice, Zabrze i Katowice oraz miejscowościach położonych w promieniu 50 km od tych miast. Nie zamykamy się jednak na zlecenia spoza tego obszaru, skontaktuj się z nami – zapraszamy Klientów z całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu, na pewno staniemy na wysokości zadania.

Nasz atut to kompleksowa realizacja od projektu po montaż

Darmowy projekt oraz wycena

Współpracę rozpoczynamy od określenia Twoich potrzeb, prosimy pobierz, wypełnij i prześlij do nas brief. Niezwłocznie po przesłaniu nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania i wykonania pomiaru. Dojazd na pomiary wstępne jest bezpłatny. Nasi projektanci dysponując profesjonalnym i nowoczesnym oprogramowaniem przygotują dla Ciebie darmowy projekt wraz ze szczegółową i wierną wizualizacją mebli. Opierając się na wykonanym projekcie wstępnym oszacujemy i przedstawimy Ci koszty oraz uzgodnimy szczegóły i szacowany termin realizacji. Wycena zawierać będzie transport, wniesienie oraz montaż.

Meble pod zabudowę Gliwice
Pomiar wnętrza. Projektowanie mebli w Gliwicach.

Dysponujemy własnym, bezpiecznym transportem

Gwarancja i serwis

Sygnujemy wykonane przez nas meble własnym nazwiskiem, dlatego dbamy o najwyższą jakość materiałów oraz wykonania. Bierzemy pełną odpowiedzialności za nasze meble i obejmujemy je 2 – letnim, bezpłatnym serwisem gwarancyjnym. Na niektóre ich podzespoły gwarancja jest dożywotnia. Cechuje nas fachowa opieka i doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

Producent mebli na wymiar Gliwice
Producent mebli na wymiar z Gliwic. Pracownicy Meble Sadowski.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.