Meble na zamówienie

Produkujemy meble nie tylko z myślą o zagospodarowaniu przestrzeni, projektujemy i wykonujemy meble z myślą o ludziach, ich stylu życia, formy spędzania czasu. Meble powinny odzwierciedlać potrzeby każdego mieszkańca i współgrać z otoczeniem.

Od 26 lat produkujemy meble z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasi projektanci i architekci wnętrz dbają o spójną koncepcję naszego otoczenia, funkcjonalność, ergonomię i design w oparciu o najnowsze trendy w branży meblarskiej. Według „uszytego na miarę” projektu wykonujemy meble dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Tworzymy meble do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, gabinetu, kuchni, jadalni, łazienki, gabinetu, biura, siłowni, restauracji. Projektujemy wyspy kuchenne, garderoby, biblioteczki, biurka, komody, szafy, stoły, stoliki, regały i wiele innych. Zobacz galerię naszych realizacji.

Meble na wymiar to funkcjonalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni

Wnętrza w Twoim stylu i na miarę Twojej przestrzeni

Czasami wymarzona przez nas aranżacja wymaga indywidualnego podejścia. Dzieje się tak nie tylko w pomieszczeniach niewielkich, mieszczących się na poddaszu, o nieregularnych kształtach, z antresolą lub pełnych wnęk. Często oferta sklepów nie spełnia naszych oczekiwań. Jeśli chcemy, aby w całym domu królował jeden styl, meble na wymiar będą najlepszym rozwiązaniem.

Meble Sadowski Katowice
Tworzymy w Gliwicach meble na wymiar.

Niepowtarzalne i spersonalizowane meble, dopasowane do Twoich potrzeb

Nowoczesna technologia dla Twoich mebli

Posiadamy nowoczesny park maszynowy do produkcji mebli austriackiej firmy Felder. Tworzymy niepowtarzalne meble, funkcjonalne i ergonomiczne, z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Do ich produkcji wykorzystujemy technologicznie zaawansowane okucia meblowe marki Blum. Produkując „smart” meble korzystamy z inteligentnych systemów, które podnoszą komfort ruchu.

Meble na zamówienie Gliwice
Meble na zamówienie w Gliwicach z nowoczesnymi akcesoriami.

Oferujemy bogate wzornictwo i różnorodne formy, stale poszerzając asortyment naszych wyrobów

Meble z wysokiej jakości materiałów

Wysoka jakości materiałów zapewni komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Wszystkie materiały oraz komponenty, których używamy do procesu produkcji mebli pochodzą od renomowanych producentów, utrzymujących wysokie standardy jakościowe. Zastosowanie dobrej jakości półproduktów spełniających wymogi jakościowe daje nam pewność, iż nasze meble posłużą nam na lata, będą trwałe i odporne.

Kuchnia na wymiar Gliwice
Wysokiej jakości materiały do produkcji mebli.

Stosujemy sprawdzone i zaakceptowane przez nas rozwiązania, które gwarantują długoterminową eksploatację

Perfekcyjne wykonanie detali i gwarancja

Jakość wykonania naszych mebli jest wysoka i ma dla nas kluczowe znaczenie dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Do montażu mebli używamy nowoczesnego sprzętu, renomowanych marek. Gotowe elementy zabezpieczamy grubą folia. Bierzemy pełną odpowiedzialności za nasze meble i obejmujemy je 2 – letnim, bezpłatnym serwisem gwarancyjnym. Na niektóre ich podzespoły gwarancja jest dożywotnia.

Meble na wymiar Gliwice Meble Sadowski
Meble na wymiar wyprodukowane w Gliwicach. Duża dbałość o detale.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.