Projekt mebli na wymiar Twoich potrzeb

Wykonujemy meble według indywidualnych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Projekty mebli tworzymy tak, by w jak największym stopniu oddawał ich realny wygląd. Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem mebli na wymiar.

Potrafimy zaprojektować i wykonać każdy rodzaj mebli: meble kuchenne, wyspy kuchenne, meble łazienkowe, garderoby pod zabudowę, meble do pokoju dziecięcego, szafy pod zabudowę, meble biurowe na wymiar, zabudowy RTV. Nasz Klient posiada szeroki wybór podejmując decyzje o ostatecznym kształcie, kolorze oraz stylu mebli. Zobacz jakie projekty realizujemy.

Zaprojektujemy Twoje wymarzone meble

Projektowanie mebli

Doświadczeni projektanci naszej firmy zapewnią zarówno profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania mebli, jak i aranżacji wnętrza, kierując się oczywiście zasadami ergonomii. Wykonają projekt mebli dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Zadbają o spójną koncepcję, funkcjonalność i design w oparciu o najnowsze trendy w branży meblarskiej.

Meble pod zabudowę Gliwice
Pomiar wnętrza. Projektowanie mebli w Gliwicach.

Trwałość i szeroka gama materiałów do produkcji mebli

Materiały i wzory – Twój design

Wykonujemy meble z najlepszych i najtrwalszych materiałów na rynku. Nasze meble zachwycają nie tylko kolorem czy wzorem, ale również formą. Nie ograniczmy naszych Klientów w wyborze, gdyż pracujemy na wszelkich dostępnych na rynku materiałach, takich jak: drewno, fornir, lakier, laminaty, MDF, kamień, szkło, aluminium, w pełnej palecie kolorów, wzorów i frezów.

Meble do zabudowy Gliwice
Szeroki wybór trwałych materiałów do produkcji mebli w Gliwicach.

Naszą satysfakcją jest zaspokojenie wymagań naszych Klientów

Indywidualny projekt mebli

Do każdego projektu mebli na wymiar podchodzimy nieszablonowo. Potrzeby każdego odbiorcy traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby produkowane przez nas meble były dostosowane do stylu życia i potrzeb naszych Klientów, co owocuje długotrwałym zadowoleniem użytkowników naszych mebli.

Producent mebli Gliwice Meble Sadowski
Indywidualny projekt mebli Gliwice.

Nasze projekty to nowoczesna technologia w parze z designem

Projektujemy inteligentne meble

Tworzymy meble funkcjonalne i ergonomiczne. Stosowanie inteligentnych systemów w meblarstwie znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. Automatyka, elektronika, sterowanie pilotem, czy systemy wspomagające otwieranie lub zamykanie to wygoda i oszczędność czasu.

Producent mebli Gliwice
Inteligentne systemy marki Blum.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.