Dekoracja i projektowanie wnętrz

Współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz, aby stworzyć przestrzeń autentyczną i harmonijną, współgrającą z charakterem domu. Projektujemy wnętrza, które są przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Realizujemy całościowo nietypowe, indywidualne i komercyjne zlecenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego, bawialni, sypialni, biura, gabinetu, winiarni, restauracji i wielu innych przestrzeni.

Projektując wnętrza istotna jest kompozycja kolorów, materiałów i struktur. Projekty, które tworzymy nie są tylko odzwierciedleniem najnowszych trendów, bazujemy na relacji dzięki czemu powstaje przestrzeń autentyczna, harmonijna i funkcjonalna, współgrającą z Państwa potrzebami. Miejsce musi być uszyte na miarę, tylko tak poczujemy komfort. Interesuje nas budowanie przestrzeni pozytywnych doświadczeń. Nie podążamy utartą ścieżką, lubimy zmiany i wyzwania, ciągle poszukujemy inspiracji. Zobacz jakie wnętrza tworzymy.

Piękne i funkcjonalne wnętrze dostosowane do Twojego stylu życia

Dobrze zaprojektowana przestrzeń w 3D

Przy użyciu nowoczesnych narzędzi wykonujemy skrupulatny pomiar powierzchni. Projektując wnętrze zadbamy nie tylko o funkcjonalność i ergonomię, design, ale dostosujemy wnętrze do wszystkich Twoich potrzeb. Żadna przestrzeń nie jest dla nas wyzwaniem. Wizualizacja 3D wraz z wzornikiem wybranych struktur i materiałów pozwolą Ci poczuć klimat Twojego nowego wnętrza.

Meble do zabudowy Gliwice
Szeroki wybór trwałych materiałów do produkcji mebli w Gliwicach.

Nowa aranżacja funkcjonalnej przestrzeni daje poczucie wewnętrznej harmonii

Aranżacja wnętrza wraz z projektem unikalnych mebli

Nasz atut to spójna koncepcja wnętrza i wyposażenia. Postaw na dobrze umeblowane wnętrza, wysokiej jakości materiały i nowatorskie rozwiązania. Meble stworzone na wymiar pozwolą zachować w pomieszczeniu spójność stylistyczną poszczególnych elementów, a wybór z pośród bogactwa wzorów, barw i faktur sprawi, że nadadzą one niepowtarzalnego, oryginalnego charakteru całemu wnętrzu. Inteligentne meble ułatwią Ci życie.

Aranżacja wnętrza z projektem mebli wykonana przez Meble Sadowski z Gliwic.

Lubimy kompleksowe rozwiązania od projektu po dodatki

Doradztwo w zakresie wyposażenia

Dbając o Twój cenny czas chętnie służymy fachowym doradztwem w zakresie wyposażenia, takiego jak: kompletny sprzęt RTV i AGD, jak również krzesła, stoły, kanapy, fotele, elementy dekoracyjne. Możemy sprowadzić dla Ciebie wszystkie elementy wyposażenia wnętrza zawarte w projekcie.

Sprzęt RTV i AGD pod zabudowę sprowadzany przez Meble Sadowski z Gliwic.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.