Meble na zamówienie dla Gabinetu Stomatologicznego z Gliwic

Tworząc meble dostosowane do pomieszczeń zyskujesz nie tylko na doskonałej organizacji przestrzeni, ale również na unikalności wnętrza. Możesz dopasować meble do rodzaju wykonywanej pracy zyskując oszczędność czasu, poprawiając organizację i gwarantując ergonomiczne rozwiązania. Stworzysz wnętrza dopasowane do potrzeb Twoich klientów i sprawisz, że Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji.

W poczekalni zaprojektowaliśmy wieszak ścienny i dekoracyjny „domek” z wnętrzem pomalowanym szarą farbą tablicową. To doskonałe miejsce do rysowania dla najmłodszych pacjentów. Z płyty w kolorze drewna koło recepcji powstał wiszący gazetownik. Recepcja przyciąga wzrok, zwłaszcza widoczne, podświetlone LED elementy szklane. Połączenie bieli z drewnem daje efekt czystości i ciepła. Za recepcją została zabudowana wnęka w kolorze drewna z półkami szklanymi, aby wyeksponować produkty do sprzedaży. Recepcję oddzielają wahadłowe drzwiczki.

Tworzymy nowoczesne meble do gabinetów dentystycznych

Projekt mebli dla firm

Stworzyliśmy projekt mebli dostosowany do potrzeb i specyfiki pracy gabinetu dentystycznego. Białe lakierowane, połyskujące fronty firmy Swiss Krono z uchwytami relingowymi firmy Nomet i blatem Chromix Antracyt firmy Egger tworzą nieskazitelne meble.

Projektujemy biurka na wymiar dopasowane do sprzętu na którym pracujesz, zabudowujemy wnęki, tworzymy nowoczesne, ergonomiczne i komfortowe meble.

Meble na zamówienie Gliwice Meble Sadowski
Meble na wymiar dla Gabinetu Dentystycznego z Gliwic.

Zabudujemy każdą przestrzeń, dostosowując meble do rodzaju wykonywanej pracy i przechowywanych rzeczy

Meble na wymiar Twoich potrzeb

Połyskujące fronty Biały Alaska firmy Swiss Krono z uchwytami relingowymi firmy Nomet i drewnopodobnym blatem odwzorowują czystość i sterylność gabinetu. Zastosowanie blatu w miejsce parapetu dało dodatkową powierzchnię do pracy.

Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają takie rozwiązania, jak: szuflady z cichym domykaniem firmy Rejs, system podnośników frontów górnych Free Flap firmy Hafele oraz zastosowana technologia ruchu Blumotion.

Blat na zamówienie Gliwice
Meble na zamówienie dla Gabinetu Stomatologicznego z Gliwic.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.