Meble na wymiar

Naszym inwestorom zależało na stworzeniu nietuzinkowej czarnej kuchni z narożnikiem „zewnętrznym“, szafek łazienkowych na wymiar z czarnymi frontami oraz szafy pod zabudowę.

Tworząc meble kuchenne projektanci zaproponowali fronty akrylowe w połyskującym czarnym kolorze, boki mebli Swiss Krono Biały Alaska i blat marki Kronospan z półwyspem kuchennym. Przeszklone mleczne fronty oraz uchwyty relingowe Nomet dodały nowoczesnego akcentu. Zamiast kafli przestrzeń pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami została wypełniona panelami szklanymi i podświetlona paskiem LED. Dla pełnej wygody zastosowano system podnośników frontów górnych Blum Aventos HK, system zawiasów Blum Blumotion oraz system szuflad Blum Tandembox Antaro. Nasi specjaliści podłączyli zlew, piekarnik i zmywarkę. W sypialni powstała szafa na wymiar z drzwiami przesuwnymi i grafiką w ramach aluminiowych.

Łącząc kuchnię z salonem uzyskujemy większą przestrzeń

Półwysep kuchenny

Barek kuchenny z hokerami to doskonałe rozwiązanie stosowane wszędzie tam, gdzie nie możemy zastosować wyspy kuchennej ze względu na małą powierzchnię pomieszczenia. Powiększa przestrzeń, ale zachowuje nadal optyczny podział na funkcje pomieszczeń.

Półwysep kuchenny jest meblem wielofunkcyjnym. Spełnia rolę dodatkowego ciągu mebli kuchennych, wydłuża blat lub zastępuje stół. Otwarte pomieszczenia sprawiają, że więcej czasu spędzamy z najbliższymi.

Wyspa kuchenna na wymiar Gliwice
Meble do kuchni na wymiar.

Wysokiej jakości meble łazienkowe stworzone na miarę potrzeb

Meble łazienkowe na wymiar

Meble na wymiar to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy wykorzystać całą dostępną przestrzeń na magazynowanie i dostosować ją do rodzaju przechowywanych przedmiotów. Dzięki temu możemy ułatwić sobie nie tylko dostęp do rzeczy, ale również zapewnić porządek w szufladach.

Zaprojektowaliśmy szafki lakierowane w łazience: szafkę pod umywalkę z szufladami marki Blum oraz szafkę z drzwiami uchylnymi. Produkujemy meble łazienkowe na wymiar z materiałów specjalnie zabezpieczonych przed wilgocią i odpornych na działanie środków chemicznych. Meble obejmujemy 2 – letnim serwisem gwarancyjnym.

Meble do łazienki na wymiar Gliwice Meble Sadowski
Meble łazienkowe na wymiar.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.