Tradycyjna kuchnia na miarę

Właścicielom domu zależało na spójności wystroju wnętrz. Nasi dekoratorzy stworzyli projekt mebli kuchennych, nie tylko dostosowany do powierzchni, stylu życia, codziennych czynności, ale również utrzymujący klasyczny styl, idealnie współgrający ze wszystkimi pomieszczeniami.

Blaty z kamienia naturalnego zastosowane w kuchni to nie tylko czystość i wygoda, ich czerń z drobinkami doskonale współgra z frontami lakierowanymi biały mat firmy CMM model RMQ. Tradycyjny charakter mebli kuchennych nadają wykończenia w postaci listew ozdobnych lakierowanych oraz uchwytów, takich jak gałki firmy Schwinn. Boki szafek kuchennych stanowi płyta meblowa Swiss Krono w kolorze białym Alaska.

Rzeźbione listwy i podpory nadają wyjątkowości meblom kuchennym

Wyspa kuchenna na wymiar

W projekcie nie przypadkowo znalazły się pojemne szafki z szufladami BLUM LEGRABOX w wyspie o szerokości 140 cm. LEGRABOX to nowoczesny system szuflad z prostą linią, gładkim bokiem i eleganckim designem. Projektanci wysunęli kamienny blat i dodali rzeźbione podpory blatu i listwy ozdobne.

Na wyspie umieszczono zlew oraz szafka zlewową z szufladą. Szafka została wyposażona w system SERVO-DRIVE uno i organizer do segregacji odpadów. Dzięki temu systemowi marki Blum lekkie naciśnięcie frontu, na przykład kolanem, wystarczy by kosz otworzył się samoistnie. To doskonałe rozwiązanie kiedy masz zajęte ręce.

Meble na wymiar Śląsk Meble Sadowski
Wyspa kuchenna na wymiar zaprojektowane w Gliwicach.

Nowoczesne rozwiązania w Twojej tradycyjnej kuchni to oszczędność czasu i komfort

Wszechobecne akcesoria

Szafki kuchenne na wymiar wyposażono w akcesoria organizacji wewnętrznej, takie jak: kosze, organizer na sztućce. W meblach zastosowano technologię ruchu Blumotion oraz SERVO-DRIVE. W szafkach wiszących, otwieranych na zawiasach, wykorzystano cichy domyk, a w szafce nad lodówką i okapem, system otwierania do góry powstał na siłowniku BLUM AVENTOS HK.

Nasi specjaliści podłączyli i zabudowali następujący sprzęt: piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, ekspres do kawy oraz okap.

Producent mebli na wymiar Katowice
Zabudowa i podłączenie sprzętu AGD w Gliwicach.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.