Kuchnia na wymiar

Dobrze zorganizowana kuchnia gwarantuje, że wszystko co potrzebne do przygotowania posiłku znajdziesz w zasięgu ręki. Meble na wymiar z dobrym projektem organizacji wewnętrznej pomogą utrzymać Ci ład i porządek. Profesjonalne rozmieszczenie urządzeń i przyborów kuchennych zapewni Ci pełen komfort użytkowania.

Nasi projektanci w oparciu o potrzeby inwestorów stworzyli projekt mebli kuchennych. Na fronty wybrano połyskujący materiał w kolorze biały lakier, a boki wykonano z płyty firmy Kronopol Biały Alaska. Zastosowano uchwyty relingowe firmy Nomet. Wszechobecną biel designerzy przełamali laminowanym blatem o wzorze tzw. klepki, w kolorze Orzech firmy Kronopol. Blat został połączony bezlistwowo i podświetlony punktowo LED pod szafkami.

Szafki kuchenne z systemami organizacji wewnętrznej ułatwiają przechowywanie produktów

Specjalne szafki kuchenne na zamówienie

Szafka z koszem Magic Corner Comfort firmy Peka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dobrze wykorzystać narożnik i mieć pewność, że będą mieli swobodny dostęp do wszystkich rzeczy. Dzięki temu rozwiązaniu wykorzystujesz 80% dostępnej przestrzeni.

Szafki narożne to dobre miejsce do przechowywania garnków lub małego sprzętu AGD. „Nurkowanie w szafkach” odeszło w niepamięć. Lekko pociągając ręką za uchwyt ramy i odchylając go na bok wewnętrzne kosze automatycznie przesuną się na miejsce przednich. Możesz wówczas ręcznie wysunąć każdy kosz na zewnątrz.

Szafki na wymiar Meble Sadowski
Meble do kuchni na wymiar produkowane w Gliwicach.

Zastosowane systemy wspomagania ruchu ułatwią zamykanie i otwieranie szafek kuchennych

Systemy ruchu do szafek kuchennych

Dzięki zastosowanej technologii Blumotion system hamowania pozwala na ciche i delikatne zamykanie mebli, przez cały okres ich użytkowania. Sprawdzona prowadnica TANDEMBOX marki Blum z technologią Blumotion charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania.

System podnośników frontów górnych marki Blum Aventos HK-S z technologią Blumotion sprawia, że każdy front uchylny otwiera się, zamyka oraz zatrzymuje na dowolnej wysokości.

Szafki kuchenne produkowane na wymiar.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.