Kuchnia na wymiar

W kuchni spędzamy większość naszego wolnego czasu. Począwszy od przygotowywania śniadania, obiadu, a skończywszy na kolacji. Kuchnia to serce każdego domu łączące ze sobą wszystkich domowników. To właśnie ona powinna być szyta na miarę naszych potrzeb i dostosowana do naszego stylu życia.

Inwestorom zależało na prostym, klasycznym projekcie mebli kuchennych z nutą angielskiego stylu. Nasi projektanci mebli połączyli fronty firmy CMM model RMQ w kolorze biały mat z przeszklonymi witrynami. Aby nadać charakteru białym frontom zastosowali uchwyty z serii Retro firmy DC Polska. Korpusy mebli kuchenny w kolorze arktyczna biel zostały wykonane przez naszych specjalistów z płyty marki Pfleiderer. Blat Egger w kolorze Dąb Nebraska Naturalny dla osiągnięcia pełnej estetyki został połączony bezlistwowo. W blacie kuchennym wykonano otwory na płytę indukcyjną i zlewozmywak. Nietypowy zlew dodał charakteru całej aranżacji. Zadbaliśmy o systemy szuflad BLUM TANDEMBOX ANTARO z technologią ruchu Blumotion oraz systemy podnośników frontów górnych AVENTOS HK.

Szafki kuchenne do zadań specjalnych

Organizery to ład i porządek

W projekcie tej kuchni zastosowano wiele rozwiązań ułatwiających przechowywanie i dostęp do produktów. Szafka narożna z koszem Le Mans firmy Peka daje pełen dostęp do jej zawartości dzięki możliwości wysunięcia każdej półki z osobna na zewnątrz szafki.

Organizer sztućców Le Mans firmy Peka idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Wkłady do szuflad są wyposażone w ruchome przegródki, które umożliwiają samodzielne kreowanie ich układu. Wszystkie meble wyposażono w nowoczesną technologię ruchu Blumotion oraz SERVO-DRIVE.

Meble na miarę Meble Sadowski
Meble kuchenne na wymiar.

Wszystko ma w kuchni swoje miejsce

Wygodne sortowanie odpadów

Zaprojektowaliśmy szafkę zlewowa z szufladą i sortownikiem odpadów. Szuflada posiada pełny wysuw, co sprawia, że napełnianie i opróżnianie kosza na śmieci jest bardzo wygodne. Zastosowanie sortowników i selektorów na śmieci pozwala na przyjazne środowisku segregowanie odpadów.

Szeroki wybór wariantów koszy pozwala na dopasowanie wymaganej liczby i wielkości do danej szuflady. Sortowanie odpadów nie musi oznaczać rezygnację z atrakcyjnego wyglądu wnętrza naszej szuflady. Tego typu sortowniki zapewnią nam łatwe utrzymanie czystości. Zobacz, w jakie akcesoria możemy wyposażyć Twoje meble.

Meble na zlecenie Meble Sadowski
Meble kuchenne na zamówienie.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.