Meble kuchenne na wymiar w Gliwicach

Na etapie projektu klientce zależało na połączeniu nieskazitelności bieli z ciepłem drewna i motywem kwiatowym. Dzięki pracy naszych designerów powstały meble w pełni spełniające oczekiwania inwestorki.

Kiedy łączymy salon z kuchnią, uwzględniając małą powierzchnię mieszkania musimy zadbać o doskonale zorganizowane wnętrza szafek i szuflad kuchennych. W tym projekcie zaproponowaliśmy fronty górne drewnopodobne firmy Forner oraz fronty dolne w lakierowanej bieli, wszystko w pełnym połysku. Boki mebli stanowi płyta firmy Kronopol w kolorze Biały Alaska. Zastosowaliśmy uchwyty relingowe D705 firmy DC Polska. Oświetlenie podszafkowe panelem LED rozjaśniło szklaną grafikę z białymi tulipanami.

Technologia ruchu BLUMOTION zapewni pełen komfort użytkowania Twoich mebli kuchennych

Nowoczesne systemy w kuchni

System hamowania Blumotion marki Blum pozwala zamykać szafki kuchenne i szuflady delikatnie i cicho. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad.

Dla pełnej wygody zastosowaliśmy system szuflad Tandembox Antaro marki Blum. To sprawdzony system szuflad w kolorze szarym z elementami dekoracyjnymi z metalu. System podnośników frontów górnych Blum Aventos HK-S z Blumotion umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania.

Szafki kuchenne na zamówienie wykonane w Gliwicach.

Zabudowana lodówka w kuchni nie burzy harmonii wystroju wnętrza

Zabudowa sprzętu kuchennego

Dla uzyskania pełnej harmonii projektu zabudowaliśmy lodówkę, piekarnik, mikrofalówkę oraz zmywarkę. Sprzęt do zabudowy jest przez producentów specjalnie przygotowany i tak zaprojektowany, aby można go było obudować bez ryzyka.

Nasi specjaliści wykonali podłączenie sprzętu kuchennego.

Meble kuchenne pod zabudowę wykonane w Gliwicach.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.