Projekt mebli na wymiar

Inwestorom zależało na tym, aby ich meble na wymiar były funkcjonalne oraz ergonomiczne. Kiedy posiada się dzieci dobrze zorganizowana przestrzeń pomaga w wykonywaniu codziennych czynności oraz zachowaniu porządku. Ważna była spójna aranżacja całego wnętrza, nowoczesny design projektu tworzący ciepłe wnętrze.

W projekcie kuchni na wymiar nasi designerzy zaproponowali fronty lakierowane matowe w kolorze białym oraz fronty i korpusy w kolorze Dąb Kansas Egger. Blat Egger w kolorze białym premium z prostą krawędzią i łączeniami bezlistwowymi dopełnił efekt nieskazitelności. Ta paleta kolorystyczna doskonale komponowała się z resztą domu. Szafa na wymiar w wiatrołapie została zabudowana we wnęce. Dzięki maksymalnej zabudowie przestrzeni inwestorzy zyskali dużo miejsca na odzież wierzchnią i obuwie. Szafa została zaprojektowana z miękkim siedziskiem, co nie tylko urozmaica przestrzeń, ale jest komfortowym rozwiązaniem.

Zaletą każdej kuchni jest dobrze zaplanowana przestrzeń wewnętrzna

Organizacja wewnętrzna i technologia ruchu

Dla utrzymania porządku i dobrej organizacji pracy nasi specjaliści zainstalowani sortownik na śmieci pod zlewem, organizer na sztućce w szufladzie firmy Peka z regulowanymi przegrodami, cargo podblatowe firmy Rejs oraz kosz Le Mans Peka w szafce narożnej.

Dla zachowania estetyki zabudowano lodówkę, zmywarkę, piekarnik, mikrofalówkę i płytę. Powstałą kuchnia bez tradycyjnych uchwytów z zachowaniem technologii Blumotion, czyli cichego domykania.

System szuflad marki Blum dostępny w Gliwicach.

Zostało zastosowane oświetlenie podszafkowe w listwie wpuszczonej w meble

Szafka kuchenna SPACE TOWER BLUM

Dla komfortowego i ergonomicznego przechowywania zapasów zamontowana została szafa cargo z szufladami wewnętrznymi, które można pojedynczo wysuwać. Dzięki niej zapasy można przechowywać w jednym miejscu, w uporządkowany sposób. Wytrzymuje obciążenie do 350 kg.

Systemy organizacji wewnętrznej to idealne rozwiązanie dla całej rodziny, optymalnie porządkują przestrzeń do przechowywania i dbają o dobry oraz wygodny dostęp do wszystkiego co przechowujemy. Są trwałe i pojemne.

Meble na wymiar Gliwice
Specjalne szafki do przechowywania marki Blum dostępne w Gliwicach.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.