Kuchnia na wymiar

Na początkowym etapie projektu inwestorom zależało, aby efektowny i nowoczesny design połączył aneks kuchenny z salonem. Projekt mebli kuchennych musi być minimalistyczny i cieszyć swą prostotą, charakteryzować go powinny barwy w naturalnych kolorach pasujących do wnętrza.

Nasi dekoratorzy wnętrz i projektanci mebli stworzyli projekt w oparciu o wytyczne inwestorów łącząc fronty lakierowane w kolorze grafitowy mat z uchwytem frezowanym z frontami fornirowanymi Dębem naturalnym z kontynuacją usłojenia. Projekt dopełniono wykonując korpusy szafek w kolorze antracyt z kolekcji firmy Pfleiderer. Również z tej samej kolekcji zaproponowano blat laminowany w kolorze aluminium oraz zastosowano czarne szkło hartowane z wycięciami na gniazdka między szafkami górnymi a blatem, uzyskując tym samy zdumiewający projekt nowoczesnej kuchni.

Zastosowano fornir z Dębu naturalnego z zachowaniem ciągłości usłojenia

Podłączenie sprzętu AGD

Dla osiągnięcia estetyki zabudowano następujący sprzęt AGD: piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, okap oraz płyta indukcja. Im więcej sprzętu pozostanie w zabudowie, tym efekt wizualny kuchni będzie lepszy. Zabudowa sprzętu AGD wpływa na poczucie ładu i porządku całej przestrzeni.

Nasi monterzy wykonali profesjonalne podłączenie całego sprzętu. Ważne jest, aby sprzęt AGD został podłączony w sposób staranny, bezpieczny i zgodny z zaleceniami producenta.

Kuchnie pod zabudowę Zabrze
Projekt kuchni na wymiar wykonany w Gliwicach.

Oszczędność czasu dzięki nowoczesnym systemom

Nowoczesne akcesoria mebli

Dla łatwości przechowywania zastosowano Cargo podblatowe firmy Rejs z cichym domykaniem. Zaprojektowano i wykonano na wymiar wkład do szuflady na sztućce.
Szuflady z systemem BLUM BLUMOTION, to technologia ruchu, która pozwala na delikatne i ciche zamykanie szuflad.

Dla wygody ruchu zastosowano system zawiasów BLUM BLUMOTION oraz BLUM TIP-ON oraz system podnośników frontów górnych BLUM AVENTOS HKS TIP-ON. Wygląd mebli kuchennych dopełniło oświetlenie LED ukryte w listwie aluminiowej, podszafkowe z włącznikiem dotykowym.

Meble na wymiar Zabrze
Meble kuchenne na wymiar w Gliwicach.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.