Meble kuchenne na zamówienie

Na etapie projektu wymarzonych mebli na wymiar inwestorom zależało na nietypowym zabudowaniu kuchni na poddaszu uwzględniającym skosy i łączeniu blatów pod kątem 45 stopni.

Nasi designerzy wykonali projekt mebli kuchennych z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk z pięknymi blatami marki Pfleiderer w kolorze Dąb. Projektanci wydłużyli blat tworząc z niego bok dolnych szuflad, wyspę oraz wiszące półki. Boki pozostałych szafek kuchennych stworzyli z płyty marki Pfleiderer w kolorze Arktycznej Bieli. Do szafek dolnych zastosowali uchwyty krawędziowe aluminiowe firmy Zobal UKW-7. Oświetlenie punktowymi lampkami LED pod szafkami górnymi rozjaśniło przestrzeń roboczą.

Barek kuchenny z hokerami to doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny

Półwysep kuchenny

Przedłużając blat kuchenny uzyskaliśmy dodatkowe miejsce. Wyspa kuchenna z frontami i tyłem lakierowanym w kolorze biały połysk oraz blatem i nogą blatu łączoną pod kątem 45 stopni tworzą miejsce do wspólnego spędzania czasu, jedzenia i przygotowywania posiłków.

Większość wolnego czasu spędzamy w kuchni, dlatego półwysep kuchenny to doskonałe miejsce dla najbliższych.

Meble na marę Śląsk Meble Sadowski
Projekt mebli kuchennych dla domu jednorodzinnego z Żernik koło Gliwic.

Oferujemy systemy, które zapewnią komfort użytkowania naszych mebli na wymiar

Nowoczesne meble kuchenne

Zamontowaliśmy sprawdzony system szuflad Blum Tandembox Antaro w kolorze szarym z elementami metalu, zawiasy z cichym domykaniem marki Blum, system podnośników frontów górnych Blum Aventos HKS. Umożliwia on łatwy dostęp do całej zawartości górnej szafki.

Zastosowaliśmy technologię ruchu Blumotion dzięki której drzwi zamykają się lekko, miękko i bez wysiłku. TIP-ON to doskonałe rozwiązanie do otwierania poprzez nacisk drzwi i szuflad bez uchwytów.

Meble na miarę Śląsk Meble Sadowski
Meble kuchenne na wymiar wykonane w Gliwicach.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.