Meble kuchenne na wymiar

Inwestorzy potrzebowali indywidualnego projektu mebli kuchennych dostosowanego do ich potrzeb i przestrzeni, a co najważniejsze wzbogaconego o najnowsze rozwiązania. Zapewnienie funkcjonalności i zastosowanie ergonomicznych rozwiązań to niezbędnik naszych czasów.

Na etapie projektu powstała nowoczesna zabudowa kuchni w kolorze nieskazitelnej, lakierowanej, arktycznej bieli. Aby nadać ciepła meblom kuchennym i ożywić wszechobecną biel nasi projektanci zastosowani fronty drewnopodobne marki Pfleiderer Dąb Dziki z uchwytem listwowym marki Zobal. Blat laminowany wykonano z płyty marki Pfleiderer Swiss Elm. Dopełnieniem była lada, „półwysep” wykonany z laminatu w kolorze blatu o grubości 8 cm. Całość projektu mebli kuchennych na wymiar podkreśliło oświetlenie podszafkowe LED, frezowane.

Tworzymy meble kuchenne dopasowane do Twoich potrzeb

Nowoczesne systemy ruchu w szafkach kuchennych

System podnośników frontów górnych BLUM AVENTOS HK został połączony z elektrycznym otwieraniem SERVO-DRIVE. Podnośnik to idealne rozwiązanie do ciężkich górnych frontów naszych mebli kuchennych. Elektryczne wspomaganie ruch SERVO-DRIVE zapewnia pełen komfort otwierania i zamykania szafek kuchennych.

Szafka zlewowa, czyli szafka pod zlewozmywak została wyposażona w sortownik do segregacji odpadów i systemem SERVO-DRIVE UNO marki Blum. System ten to doskonałe rozwiązanie, wystarczy lekkie naciśnięcie na front dłonią, kolanem, aby szuflada otworzyła się samoistnie.

Meble kuchenne Meble Sadowski
Meble kuchenne na wymiar.

Akcesoria organizacji wewnętrznej zadbają o porządek w każdej szafce lub szufladzie kuchennej

Specjalne szafki kuchenne

Zgodnie z projektem szafek kuchennych nasi specjaliści zabudowali piekarnik, mikrofalówkę, płytę indukcyjną, okap i zmywarkę. Wykonali dwie szafki narożne MAGIC CORNER. To efektywne wykorzystanie każdego kąta, takie rozwiązanie daje możliwość wysunięcia całej zawartości narożnika na zewnątrz, wykorzystując do 80% powierzchni.

Zaprojektowana szafka z wysokim Cargo i z szufladami wewnętrznymi marki Blum ułatwi dostęp do przechowywanych produktów, a system szuflad BLUM TANDEMBOX ANTARO zapewni wysoki komfort ruchu. Zobacz jakie akcesoria mogą ułatwić ci życie.

Meble na wymiar Meble Sadowski
Meble na wymiar.

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.