Meble biurowe na wymiar

Wyposażamy w meble biurowe gabinety, recepcje, sale konferencyjne, hotele, szkoły, urzędy i pomieszczenia do pracy w domowym zaciszu.

Biuro to miejsce, gdzie spędzamy dużo czasu, dlatego właściwie zaprojektowana przestrzeń musi tworzyć funkcjonalne miejsce do wydajnej pracy i naszego komfortu. Produkujemy biurka na wymiar, szafy, regały, komody, lady, blaty, recepcje i wiele innych mebli biurowych.

Ergonomia

Ważną kwestią, obok estetyki wyglądu, jest ergonomia mebli i możliwość tworzenia praktycznych, dopasowanych do potrzeb użytkownika, stanowisk. Tworzymy meble dające wysoki komfort użytkowania oraz dostosowane do różnych powierzchni, tradycyjnych pokoi, przestrzeni open space. Dlatego dzięki naszym projektom mebli biurowych i gabinetowych wnętrze każdego biura zamienia się w przestrzeń przyjazną pracownikom i klientom.

Trwałość

Dbamy o jakość materiałów dlatego produkowane przez nas meble biurowe na wymiar cechuje trwałość, stabilność oraz lekkość, przy zachowaniu maksymalnego komfortu.
Możesz je swobodnie przesuwać i przestawiać w dowolne miejsce. Z dbałością o detale tworzymy wysokiej jakości meble gabinetowe, które posłużą przez długie lata. Nasi projektanci stworzą dla Ciebie aranżację przestrzeni biurowej wraz z meblami.

Darmowy projekt oraz wycena

Współpracę rozpoczynamy od określenia Twoich potrzeb, prosimy pobierz, wypełnij i prześlij do nas brief. Po jego przesłaniu nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania i wykonania pomiaru. Dojazd na pomiary wstępne jest bezpłatny. Nasi projektanci dysponując przygotują dla Ciebie darmowy projekt wraz ze szczegółową i wierną wizualizacją mebli. Opierając się na wykonanym projekcie wstępnym oszacujemy i przedstawimy Ci koszty oraz uzgodnimy szczegóły i termin realizacji. Wycena zawierać będzie transport, wniesienie oraz montaż.

Gwarancja i serwis pogwarancyjny

Sygnujemy wykonane przez nas meble własnym nazwiskiem, dlatego dbamy o najwyższą jakość materiałów oraz wykonania. Bierzemy pełną odpowiedzialności za nasze meble i obejmujemy je 2 – letnim, bezpłatnym serwisem gwarancyjnym. Cechuje nas fachowa opieka i doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.