Szafki RTV na wymiar

Projektując strefę wypoczynku i relaksu, własne kino domowe, w Twoim salonie nie może zabraknąć niebanalnej zabudowy sprzętu RTV. Indywidualny projekt pozwoli dostosować mebel do stylu, który panuje w pomieszczeniu. Jego funkcja to nie tylko ekspozycja sprzętu, ale także przechowywanie zbioru książek, płyt, czasopism. Szafka RTV to doskonałe miejsce na magazynowanie konsoli i gier, padów, laptopów, przenośnych głośników.

Spełnia funkcję nowoczesnego regału zwłaszcza, jeśli powierzchnia pomieszczenia nie jest duża. Zlecając meble na wymiar otrzymujemy gwarancję dostosowania jego funkcjonalności i stylistyki do swoich potrzeb. Zabudowa RTV dopasowana do pomieszczenia zapewni spójną koncepcję wnętrza.

Wysoka czy niska szafka RTV?

Ponieważ centralnym punktem zabudowy RTV jest telewizor wysokość szafki będzie zależna od tego czy posiadasz sprzęt wiszący czy stojący. Szafki RTV umiejscowione nisko i w ciągu dają efekt przestronności wnętrza. Jeśli posiadasz już w pomieszczeniu inne meble, które stanowią wyższą zabudowę możemy stworzyć projekt wysokiej szafki RTV w formie meblościanki z wydzielonym miejscem na telewizor.

Konfiguracja elementów szafki RTV

Ponieważ projektujemy ją na wymiar możesz zadecydować o wielkości każdego jej elementu. Możemy zaproponować Ci odkryte lub zamknięte półki, szuflady, przeszklenia, cokoliki, nóżki, szafki podwieszane. Dostosujemy wejścia na kable i przewody, podświetlenie. Organizery w szufladach zapewnią porządek.

Zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi akcesoriami.

Stosujemy nowoczesne i wysokiej jakości materiały

Materiały, z których tworzymy szafki RTV to płyty drewnopodobne, lakierowane, fornir, płyty komórkowe. Gwarantujemy jakość wykonania i wytrzymałość materiałów.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.