Regały na wymiar

Produkowane przez nas regały to wspaniałe miejsce na przechowywanie różnego rodzaju pięknych przedmiotów, które warto pokazać, jak również tych niezbędnych, które musimy mieć zawsze pod ręką. Regały to najpopularniejsze miejsce do przechowywania bez względu na wielkość domu czy mieszkania.

Regał na wymiar to idealne rozwiązanie na stworzenie biblioteczki, przechowywanie książek, kolekcjonowanie przedmiotów. Znajdą swoje zastosowanie w niemal wszystkich pomieszczeniach. Doskonale spełnią swoją rolę w sypialni, salonie, pokoju dziecka, w gabinecie. Znając ich przeznaczenie już w fazie projektowania tworzymy stabilną konstrukcję z odpowiednią nośnością, stworzoną na wymiar, która pomieści i udźwignie ciężkie rzeczy. Bardzo szeroka paleta barw i materiałów wysokiej jakości daje ogromne możliwości projektowe i konstrukcyjne. Możemy tworzyć regały otwarte, regały schodkowe, z drzwiami, z szufladami, z koszami, z cokołem lub nóżkami. Odpowiedni dobór akcesoriów to podstawa sukcesu każdego nowoczesnego regału.

Stworzymy dokładnie taki regał na wymiar jakiego potrzebujesz.

Wymarzona biblioteczka

Zawsze modnym akcentem każdego wnętrza jest biblioteczka. Doskonale sprawdzi się w sypialni, biurze, salonie, na antresoli czy poddaszu, pod schodami lub w pokoju nastolatka. Możemy obudować regałami na wymiar drzwi lub okno. Umieścimy w niej zbiór swoich książek, kolekcję płyt lub czasopism. Często regał ten wykorzystywany jest do odgrodzenia danej części pomieszczenia, dzieląc je na różne strefy. Biblioteczka na wymiar dodaje wnętrzu atrakcyjności bez względu na jego nowoczesny czy tradycyjny design. Pasuje do każdego stylu pomieszczeń. Obecnie biblioteczki mają charakter otwartych przestrzeni z półkami połączony z przeszkleniami na wybranej części regału. Umiejscowienie przeszkleń zależne jest od tego, co i w jakim miejscu chcemy wyeksponować. Dodając odpowiednie oświetlenie uzyskamy niepowtarzalny efekt.

Zobacz nasz dział z akcesoriami i dodatkami marki BLUM.

Zaprojektuj z nami Twój regał na książki.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapytanie ofertowe nie jest w żadnym stopniu zobowiązujące.